Zostań partnerem

Program Partnerski DESlock

Program Partnerski DESlock powstał w celu budowania kanału sprzedaży produktów firmy DESlock w Polsce. Każda firma, niezależnie od swojej wielkości, może zostać partnerem DESlock.

Firmy, które przystąpią do programu partnerskiego, otrzymują pełne wsparcie producenta i dystrybutora w zakresie pozyskiwania nowych klientów, wykorzystywania okazji rynkowych oraz tworzenia nowych, innowacyjnych usług dla obecnych klientów. Głównym celem programu jest pomoc w prowadzeniu biznesu przez partnerów handlowych DESlock.

Aby rozpocząć współpracę i zacząć zarabiać na sprzedaży rozwiązań DESlock+, prosimy o kontakt z dystrybutorem rozwiązań firmy DESlock w Polsce, firmą DAGMA Sp. z o.o.

Podstawowe narzędzia współpracy z partnerami

Sprzedaż i Marketing

Dedykowana osoba w dziale handlowym, w celu zapewnienia pełnego wsparcia handlowego podczas negocjacji z klientem. Dostęp do materiałów marketingowych w formie elektronicznej, jak również drukowanej. Możliwość uczestniczenia w kampaniach promocyjnych dla klientów oraz partnerów handlowych. Wsparcie przy organizowaniu konferencji dla klientów, czy przy indywidualnych projektach handlowych.

Możliwość ciągłego zdobywania wiedzy

Platforma e-learningowa dostępna dla partnerów handlowych umożliwia szybki dostęp do wiedzy na temat produktów, ich funkcjonalności oraz sposobu licencjonowania. Cyklicznie organizowane są również konferencje dla Partnerów na terenie całej Polski oraz szkolenia techniczne umożliwiające zdobycie technicznej wiedzy na temat zarządzania produktami DESlock+.

Wsparcie techniczne

Każdy klient, posiadający aktywny serwis na rozwiązania DESlock+, może skorzystać z darmowej pomocy technicznej, świadczonej przez dystrybutora rozwiązań DESlock+ w Polsce. Dodatkowo, partnerzy mogą liczyć na wsparcie podczas technicznych prezentacji produktów przed zakupem licencji, jak również w trakcie wdrażania rozwiązań DESlock+ u klienta.

Kontakt

DAGMA Sp. z o.o.
Biuro bezpieczeństwa IT

Dystrybutor rozwiązań DESlock+ w Polsce

40-668 Katowice
ul. Bażantów 4/2

www.dagma.com.pl

tel. 32 259 11 00
fax 32 259 11 90
email: handel@dagma.pl