Aktualności

ESET, DESlock oraz Barracuda nagrodzone w plebiscycie IT Professional oraz IT w Administracji!

2018-12-14

Już po raz siódmy czytelnicy oraz redaktorzy miesięczników IT Professional oraz IT w Administracji zdecydowali, które z rozwiązań IT (urządzeń oraz usług), wyróżniających się na naszym rynku, otrzymają tytuły Produktów Roku wspomnianych magazynów. Prestiżowe nagrody otrzymały aż cztery produkty dystrybuowane przez DAGMĘ.

Produkt Roku to plebiscyt redaktorów oraz czytelników miesięczników IT Professional oraz IT w Administracji, który od siedmiu lat nagradza najlepsze rozwiązania sprzętowe, programowe oraz chmurowe wykorzystywane w codziennej pracy przez polskich przedsiębiorców oraz pracowników jednostek sektora publicznego. W tym roku nominowano ponad 300 rozwiązań zgrupowanych aż w 24 kategoriach  (16 nominacji IT Professionali 8 IT w Administracji). Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 11 grudnia br. w Teatrze Kamienica w Warszawie. Wśród rozwiązań dystrybuowanych w Polsce przez firmę DAGMA, aż cztery otrzymały nagrody Produktów Roku 2018 roku.

Produkty Roku 2018 miesięcznika IT Professional:

  • ESET Enpoint Security głosami czytelników otrzymał, po raz siódmy, tytułu Produkt Roku magazynu IT Professional w kategorii Antywirusy.
  • DESlock głosami czytelników otrzymał tytuł Produktu Roku 2018 w kategorii Bezpieczeństwo.
  • Barracuda Backup Vx głosem redakcji otrzymał tytuł Produktu Roku 2018 w kategorii Backup.

Produkt Roku 2018 miesięcznika IT w Administracji:

  • Barracuda Backup Appliance 690 została wybrana przez czytelników i redakcję miesięcznika IT w Administracji Produktem Roku 2018 w kategorii Urządzenia Zabezpieczające.

Dziękujemy za zaufanie oraz wszystkie oddane na nasze rozwiązania głosy.

Kontakt

Masz pytania?
Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń: 32 259 11 00
lub napisz: kontakt@deslockplus.pl

eKonferencje online

Chcesz poznać rozwiązania DESlock+? Zapraszamy na darmowe eKonferencje online. Bez wyjazdów, bez kosztów, wystarczy komputer z dostępem do Internetu

Najbliższa eKonferencja DESlock+:

22 stycznia 2019 r., na Twoim komputerze

 

Przetestuj DESlock+

Poznaj rozwiązania DESlock+ i przetestuj je w swojej firmie!

TESTUJ

Do pobrania

Case Study - Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 

Ulotka DESlock+ 

Programy szyfrujące - porównanie

Szyfrujesz czy ryzykujesz? 


Test DESlock+ w IT Professional

Polecane szczególnie średniej wielkości organizacjom o rozproszonej infrastrukturze komputerów mobilnych, na których przechowywane są firmowe dane wymagające solidnego zabezpieczenia.
IT Professional, maj 2014


DESlock+ Reader
Darmowy program, który pozwala na odszyfrowanie treści wiadomości email lub jej załącznika w sytuacji, gdy nie mamy zainstalowanego DESlock+.