Aktualności

Weź udział w konkursie i wygraj roczną licencję DESlocka!

2016-01-25

DESlock+ to proste w użyciu szyfrowanie, przeznaczone dla małych i dużych firm, a także użytkowników domowych. Teraz możesz wygrać roczną licencję na rozwiązanie DESlock+ PRO biorąc udział w konkursie Tydzień Szyfrów organizowanym przez Domeny.pl. Masz czas tylko do końca stycznia!

Rozwiązanie DESlock+ PRO umożliwia szyfrowanie całej powierzchni dysku i pojedynczych partycji. A także plików i folderów znajdujących się na komputerze. Dzięki DESlock zaszyfrujesz także dyski wymienne, co uchroni cię przed stratą wartościowych plików podczas ich przenoszenia. Dzięki wtyczce do MS Outlook, program umożliwia zaszyfrowania wiadomości mailowych wraz z załącznikami.

Aby wygrać program szyfrujący DESlock weź udział w konkursie Tydzień szyfrów i rozwiąż zadania kryptograficzne. Czeka na ciebie nagroda – roczna licencja na DESlock+ PRO. Konkurs trwa od 25 do 31 stycznia 2016 roku.

Kontakt

Masz pytania?
Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń: 32 259 11 00
lub napisz: kontakt@deslockplus.pl

eKonferencje online

Chcesz poznać rozwiązania DESlock+? Zapraszamy na darmowe eKonferencje online. Bez wyjazdów, bez kosztów, wystarczy komputer z dostępem do Internetu

Najbliższa eKonferencja DESlock+:

19 lutego 2019 r., na Twoim komputerze

 

Przetestuj DESlock+

Poznaj rozwiązania DESlock+ i przetestuj je w swojej firmie!

TESTUJ

Do pobrania

Case Study - Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 

Ulotka DESlock+ 

Programy szyfrujące - porównanie

Szyfrujesz czy ryzykujesz? 


Test DESlock+ w IT Professional

Polecane szczególnie średniej wielkości organizacjom o rozproszonej infrastrukturze komputerów mobilnych, na których przechowywane są firmowe dane wymagające solidnego zabezpieczenia.
IT Professional, maj 2014


DESlock+ Reader
Darmowy program, który pozwala na odszyfrowanie treści wiadomości email lub jej załącznika w sytuacji, gdy nie mamy zainstalowanego DESlock+.