Aktualności

Biznesowe wersje ESET teraz z programem szyfrującym gratis

2014-09-03

Tylko do końca grudnia obowiązuje promocja, w ramach której firmy kupujące biznesowe wersje rozwiązań ESET mogą bezpłatnie otrzymać centralnie zarządzany program szyfrujący DESlock. Oferta wydaje się tym bardziej atrakcyjna, że każda zakupiona licencja biznesowa ESET to jedna licencja dla programu szyfrującego DESlock.

Zakup nowej lub przedłużenie dotychczasowych licencji biznesowych rozwiązań ESET to teraz szansa na bezpłatne skompletowanie programów szyfrujących DESlock Essential Edition dla stacji roboczych lub serwerów firmowych. Wszystko w ramach promocji „DESlock va banque”, organizowanej przez firmę DAGMA - polskiego dystrybutora rozwiązań bezpieczeństwa IT, m.in. programów ESET i DESlock.

Dostępny w promocji DESlock Essential umożliwia szyfrowanie wybranych fragmentów tekstów, plików, folderów, poczty email i załączników oraz tworzenie zaszyfrowanych dysków i archiwów. Program posiada konsolę centralnego zarządzania dostępną przez przeglądarkę internetową. Rozwiązania DESlock od ubiegłego roku dostępne są w ramach ESET Technology Alliance – strategicznego programu firmy ESET, którego celem jest oferowanie klientom, korzystającym z ESET, dodatkowych rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa informatycznego. Dzięki nawiązanej współpracy, firma ESET może oferować swoim klientom skuteczne i proste w obsłudze rozwiązanie szyfrujące, wykorzystujące unikatową architekturę i skutecznie szyfrujące dane firmowe i prywatne.

Wspomniana promocja jest częścią szerszych działań promujących rozwiązanie szyfrujące DESlock w Polsce. Oprócz niej, w celu rozpowszechniania wiedzy na temat DESlock, została stworzona witryna internetowa www.deslockplus.pl. Serwis prowadzony jest przez dystrybutora programu DESlock w Polsce – firmę DAGMA.

Licencje DESlock Essential Edition można bezpłatnie odebrać u partnerów handlowych ESET, którzy przystąpili do promocji „DESlock va banque”, co oznacza, że zostali przeszkoleni na temat rozwiązań DESLOCK i aktywnie oferują te rozwiązania klientom.

Kontakt

Masz pytania?
Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń: 32 259 11 00
lub napisz: kontakt@deslockplus.pl

eKonferencje online

Chcesz poznać rozwiązania DESlock+? Zapraszamy na darmowe eKonferencje online. Bez wyjazdów, bez kosztów, wystarczy komputer z dostępem do Internetu

Najbliższa eKonferencja DESlock+:

19 lutego 2019 r., na Twoim komputerze

 

Przetestuj DESlock+

Poznaj rozwiązania DESlock+ i przetestuj je w swojej firmie!

TESTUJ

Do pobrania

Case Study - Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 

Ulotka DESlock+ 

Programy szyfrujące - porównanie

Szyfrujesz czy ryzykujesz? 


Test DESlock+ w IT Professional

Polecane szczególnie średniej wielkości organizacjom o rozproszonej infrastrukturze komputerów mobilnych, na których przechowywane są firmowe dane wymagające solidnego zabezpieczenia.
IT Professional, maj 2014


DESlock+ Reader
Darmowy program, który pozwala na odszyfrowanie treści wiadomości email lub jej załącznika w sytuacji, gdy nie mamy zainstalowanego DESlock+.