Aktualności

ESET, DESlock oraz Barracuda nagrodzone w plebiscycie IT Professional oraz IT w Administracji!

2018-12-14

Już po raz siódmy czytelnicy oraz redaktorzy miesięczników IT Professional oraz IT w Administracji zdecydowali, które z rozwiązań IT (urządzeń oraz usług), wyróżniających się na naszym rynku, otrzymają tytuły Produktów Roku wspomnianych magazynów. Prestiżowe nagrody otrzymały aż cztery produkty dystrybuowane przez DAGMĘ.

Więcej

Weź udział w konkursie i wygraj roczną licencję DESlocka!

2016-01-25

DESlock+ to proste w użyciu szyfrowanie, przeznaczone dla małych i dużych firm, a także użytkowników domowych. Teraz możesz wygrać roczną licencję na rozwiązanie DESlock+ PRO biorąc udział w konkursie Tydzień Szyfrów organizowanym przez Domeny.pl. Masz czas tylko do końca stycznia!

Więcej

SzyfroTanie - Pół ceny za pełne szyfrowanie!

2015-08-18

Tylko we wrześniu kupując dowolne rozwiązanie DESlock+ otrzymasz 50% rabatu. DESlock+ to intuicyjne oprogramowanie szyfrujące, przeznaczone dla małych i dużych firm, a także użytkowników domowych. Pozwala szyfrować całe powierzchnie dysków, nośników wymiennych, pojedynczych plików oraz wiadomości e-mail. 

Więcej

DESlock - kompatybilność z Windows 10

2015-07-22

Użytkownicy DESlocka w wersji PRO,  przed aktualizacją systemu do wersji Windows 10, powinni odszyfrować całą powierzchnię dysku, odinstalować program DESlock, zaktualizować system do najnowszej wersji, a następnie zainstalować najnowszą wersję DESlocka.

Dla użytkowników korzystających z DESlock w wersji Standard lub Essential,zalecane jest odszyfrowanie zaszyfrowanych plików i folderów przed wykonaniem aktualizacji do systemu Windows 10.

Więcej

Nowości w DESlock

2014-12-01

DESlock+ to intuicyjne oprogramowanie szyfrujące, przeznaczone dla małych i dużych firm, a także użytkowników domowych. Pozwala szyfrować całe powierzchnie dysków, nośników wymiennych, pojedynczych plików oraz wiadomości e-mail. Teraz DESlock może szyfrować również wiadomości przesyłane za pośrednictwem urządzeń iPhone i iPad.

Więcej

Biznesowe wersje ESET teraz z programem szyfrującym gratis

2014-09-03

Tylko do końca grudnia obowiązuje promocja, w ramach której firmy kupujące biznesowe wersje rozwiązań ESET mogą bezpłatnie otrzymać centralnie zarządzany program szyfrujący DESlock. Oferta wydaje się tym bardziej atrakcyjna, że każda zakupiona licencja biznesowa ESET to jedna licencja dla programu szyfrującego DESlock.

Więcej

Rusza ESET Technology Alliance

2013-12-02

Firma ESET, producent popularnych rozwiązań antywirusowych, z których tylko w Polsce korzysta 3,5 mln użytkowników, uruchomiła program ESET Technology Alliance. Celem przedsięwzięcia jest nawiązanie współpracy pomiędzy producentami rozwiązań do zabezpieczania infrastruktury IT, tak by zaoferować klientom ESET zestaw produktów do kompleksowej ochrony sieci firmowej. Pierwszym rozwiązaniem wprowadzonym do sprzedaży w ramach ESET Technology Alliance jest program szyfrujący DESlock+.

Więcej

Kontakt

Masz pytania?
Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń: 32 259 11 00
lub napisz: kontakt@deslockplus.pl

eKonferencje online

Chcesz poznać rozwiązania DESlock+? Zapraszamy na darmowe eKonferencje online. Bez wyjazdów, bez kosztów, wystarczy komputer z dostępem do Internetu

Najbliższa eKonferencja DESlock+:

19 lutego 2019 r., na Twoim komputerze

 

Przetestuj DESlock+

Poznaj rozwiązania DESlock+ i przetestuj je w swojej firmie!

TESTUJ

Do pobrania

Case Study - Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 

Ulotka DESlock+ 

Programy szyfrujące - porównanie

Szyfrujesz czy ryzykujesz? 


Test DESlock+ w IT Professional

Polecane szczególnie średniej wielkości organizacjom o rozproszonej infrastrukturze komputerów mobilnych, na których przechowywane są firmowe dane wymagające solidnego zabezpieczenia.
IT Professional, maj 2014


DESlock+ Reader
Darmowy program, który pozwala na odszyfrowanie treści wiadomości email lub jej załącznika w sytuacji, gdy nie mamy zainstalowanego DESlock+.